09P/F-561K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 560uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 400mA 1.5Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604640
Артикул производителя:09P/F-561K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 560uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 400mA 1.5Ohm DCR RDL Loose