09P/F-562J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 5.6mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 120mA 15Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604670
Артикул производителя:09P/F-562J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 5.6mH 5% 20KHz 70Q-Factor Ferrite 120mA 15Ohm DCR RDL Loose