09P/F-681K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 680uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 350mA 1.9Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1604644
Артикул производителя:09P/F-681K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 680uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 350mA 1.9Ohm DCR RDL Loose