09P/F-821K-51 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 820uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 310mA 2.2Ohm DCR RDL T/R
Артикул «Первый ZIP»:1604648
Артикул производителя:09P/F-821K-51
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 820uH 10% 20KHz 35Q-Factor Ferrite 310mA 2.2Ohm DCR RDL T/R