11P-101K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 100uH 10% 20KHz 40Q-Factor Ferrite 0.95A 0.2Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558353
Артикул производителя:11P-101K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 100uH 10% 20KHz 40Q-Factor Ferrite 0.95A 0.2Ohm DCR RDL Loose