11P-103J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 10000uH 5% 20KHz 50Q-Factor Ferrite 0.11A 23Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558354
Артикул производителя:11P-103J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 10000uH 5% 20KHz 50Q-Factor Ferrite 0.11A 23Ohm DCR RDL Loose