11P-103K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 10000uH 10% 20KHz 50Q-Factor Ferrite 0.11A 23Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558355
Артикул производителя:11P-103K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 10000uH 10% 20KHz 50Q-Factor Ferrite 0.11A 23Ohm DCR RDL Loose