11P-104J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 100000uH 5% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 0.04A 155Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558356
Артикул производителя:11P-104J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 100000uH 5% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 0.04A 155Ohm DCR RDL Loose