11P-104K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 100000uH 10% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 0.04A 155Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558357
Артикул производителя:11P-104K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 100000uH 10% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 0.04A 155Ohm DCR RDL Loose