11P-154J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 150000uH 5% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 0.035A 205Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558359
Артикул производителя:11P-154J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 150000uH 5% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 0.035A 205Ohm DCR RDL Loose