11P-154K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 150000uH 10% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 0.035A 205Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558360
Артикул производителя:11P-154K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 150000uH 10% 20KHz 30Q-Factor Ferrite 0.035A 205Ohm DCR RDL Loose