11P-332J-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 3300uH 5% 20KHz 47Q-Factor Ferrite 0.19A 3.7Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558364
Артикул производителя:11P-332J-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 3300uH 5% 20KHz 47Q-Factor Ferrite 0.19A 3.7Ohm DCR RDL Loose