11P-332K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 3300uH 10% 20KHz 47Q-Factor Ferrite 0.19A 3.7Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558365
Артикул производителя:11P-332K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 3300uH 10% 20KHz 47Q-Factor Ferrite 0.19A 3.7Ohm DCR RDL Loose