11PHC-331K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 330uH 10% 20KHz Ferrite 970mA 530mOhm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558387
Артикул производителя:11PHC-331K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 330uH 10% 20KHz Ferrite 970mA 530mOhm DCR RDL Loose