11PHC-333K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 33mH 10% 20KHz Ferrite 80mA 77Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558389
Артикул производителя:11PHC-333K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 33mH 10% 20KHz Ferrite 80mA 77Ohm DCR RDL Loose