11PHC-373K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 37mH 10% 20KHz Ferrite 80mA 82Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558390
Артикул производителя:11PHC-373K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 37mH 10% 20KHz Ferrite 80mA 82Ohm DCR RDL Loose