11PHC-393K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 39mH 10% 20KHz Ferrite 80mA 84Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558391
Артикул производителя:11PHC-393K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 39mH 10% 20KHz Ferrite 80mA 84Ohm DCR RDL Loose