11PHC-473K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 47mH 10% 20KHz Ferrite 70mA 97Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558392
Артикул производителя:11PHC-473K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 47mH 10% 20KHz Ferrite 70mA 97Ohm DCR RDL Loose