11PHC-561K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 560uH 10% 20KHz Ferrite 740mA 830mOhm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558393
Артикул производителя:11PHC-561K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 560uH 10% 20KHz Ferrite 740mA 830mOhm DCR RDL Loose