11PHC-701K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 700uH 10% 20KHz Ferrite 560mA 1.27Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558394
Артикул производителя:11PHC-701K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 700uH 10% 20KHz Ferrite 560mA 1.27Ohm DCR RDL Loose