11PHC-761K-50 Fastron Inductor Pluggable Shielded Wirewound 760uH 10% 20KHz Ferrite 540mA 1.35Ohm DCR RDL Loose
Артикул «Первый ZIP»:1558395
Артикул производителя:11PHC-761K-50
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Pluggable Shielded Wirewound 760uH 10% 20KHz Ferrite 540mA 1.35Ohm DCR RDL Loose