PISR-1R0M-04 Fastron Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Ferrite 8.6A 0.009Ohm DCR T/R
Артикул «Первый ZIP»:1568624
Артикул производителя:PISR-1R0M-04
  • Краткое описание
    Наименование товараInductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Ferrite 8.6A 0.009Ohm DCR T/R