MKS4J051507K00KSSD Wima Cap Film 15uF 630V PET 10% (41.5 X 40 X 55mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 125C Bulk
Артикул «Первый ZIP»:1477037
Артикул производителя:MKS4J051507K00KSSD
  • Краткое описание
    Наименование товараCap Film 15uF 630V PET 10% (41.5 X 40 X 55mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 125C Bulk